Firma Bednarek – Autoryzowany Dealer Skoda Auto, Volkswagen, Volkswagen Samochody Użytkowe i Seat, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Mechanik

Opis stanowiska:

  • Obsługa i naprawy mechaniczne pojazdów samochodowych
  • Drobne naprawy elektryczne
  • Diagnostyka układów elektronicznych w zakresie podstawowym

Wymagania:

  • Wykształcenie samochodowe lub w inny sposób nabyta wiedza na temat budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Ponadprzeciętna staranność i dokładność wykonywanych napraw
  • Sprawna realizacja zlecanych napraw
  • Obsługa komputera
  • Obowiązek korzystania z dokumentacji serwisowej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Profesjonalny proces wdrożenia na stanowisko
  • Narzędzia potrzebne do pracy
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji
  • Możliwość awansu na inne stanowiska w firmie
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@bednarek.com.pl - z dopiskiem "Mechanik"

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij