Firma Bednarek – Autoryzowany Dealer Skoda Auto, Volkswagen, Volkswagen Samochody Użytkowe i Seat, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Obsługa telefoniczna i internetowa Klienta
  • Współtworzenie strategii komunikacyjnych kampanii marketingowych
  • Analiza potrzeb Klientów i kierowanie zapytań do odpowiednich działów
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Realizacja celów kampanii marketingowych
  • Obsługa CRM
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta (mile widziane)
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z Klientem
  • Dobra dykcja i miły tembr głosu
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz sprawne pisanie na klawiaturze
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Kultura osobista oraz kultura wypowiedzi
  • Duże zaangażowanie i sumienność
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • Długotrwałą współpracę
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@bednarek.com.pl - z dopiskiem "Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta"

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij