Firma Bednarek – Autoryzowany Dealer Skoda Auto, Volkswagen, Volkswagen Samochody Użytkowe i Seat, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Sprzedawca samochodów nowych

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż samochodów nowych
  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów
  • Analiza potrzeb Klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Przynajmniej 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Dobra znajomość  branży motoryzacyjnej
  • Znajomość technik pozyskiwania Klientów
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • Duże zaangażowanie, kreatywność oraz orientacja na wynik
  • Zdolności analityczne i umiejętność podejmowania decyzji
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (ze wskazaniem na program Excel)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego (w stopniu komunikatywnym)
  • Kultura osobista
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Szkolenia produktowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@bednarek.com.pl - z dopiskiem "Sprzedawca samochody nowe"
Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij