Firma Bednarek – Autoryzowany Dealer Skoda Auto, Volkswagen, Volkswagen Samochody Użytkowe i Seat, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Sprzedawca samochodów nowych Volkswagen

Zakres obowiązków:

• Analiza potrzeb klientów, pod względem doradztwa w wyborze optymalnych rozwiązań
• Prezentacja szerokiego wyboru form i możliwości finansowania wybranego przez klienta pojazdu
• Inicjatywa w pozyskiwaniu nowych klientów, jak i dbałość o relacje handlowe z obecnymi klientami
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
• Obsługa klientów biznesowych
• Aktywne docieranie do firm
• Prezentacja oferty firmy Bednarek na spotkaniach biznesowych
• Kompleksowa obsługa klientów w zakresie marek: Vokswagen, SKODA, SEAT
• Umiejętność planowania czasu pracy

Wymagania:

• Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
• Bardzo dobrą znajomość rynku
• Czynne prawo jazdy B, oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
• Bardzo dobra znajomość rynku motoryzacyjnego
• Łatwość w budowaniu relacji
• Bardzo wysoka kultura osobista

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Wynagrodzenie: podstawę + premię za realizację planów sprzedażowych
• Pakiet szkoleń specjalistycznych
• Pracę w bardzo dobrze prosperującej firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
• Miłą i przyjazną atmosferę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres rekrutacja@bednarek.com.pl - z dopiskiem "Sprzedawca samochody nowe"
Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

OFERTY LAST MINUTE
Sprawdź trojkat
ZAMKNIJ zamknij