Pokaż filtry

Modele

  Paliwo

  Cena

  wyczyść filtry

  Volkswagen Wyprzedaż Rocznika 2018

  Ruszyła wyprzedaż rocznika Volkswagen 2018 w salonie Volkswagen Bednarek. Wszystkie nowe modele Volkswagen teraz w atrakcyjnych cenach z rabatami do 22 000 zł. Warto się śpieszyć by wybrać wymarzony model nowego Volkswagena w najlepszej cenie.

   

   vw wyprz baner poziom

  Sortuj:
  Cena
    Wczytuje ...
  Administratorem danych osobowych jest Łódź JTB Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w: ul. Szczecińskiej 38A, 91-222 Łódź („Administrator”):

  1. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu Administratora w postaci udzielenia odpowiedzi na zadane za pośrednictwem formularza kontaktowego pytania. W przypadku dobrowolnie wyrażonej zgody dane będą mogły być przetwarzane również w celu dostarczania na wskazany numer telefonu i adres e-mail newslettera, zaproszeń na organizowane eventy oraz informacji handlowych.
  2. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, podmioty z grupy Volkswagen oraz firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie wsparcia procesów marketingowych, procesów IT oraz niszczenia dokumentacji
  3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych do momentu wycofania tej zgody, z zastrzeżeniem terminów ustawowych przewidujących przechowywanie danych w prawnie usprawiedliwionych celach Administratora.
  5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
   • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
   • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
   • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  6. Podanie danych jest dobrowolne;
  7. Pani/Pana dane osobowe będą podlegały profilowaniu przy użyciu ciasteczek cookies, co nie będzie jednak skutkować zautomatyzowanym podejmowanie decyzji.
  8. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, danie nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.
  OFERTY LAST MINUTE
  Sprawdź trojkat
  ZAMKNIJ zamknij